Ankara'da Hayvan Dostu 6 Mekan

Patili dostlarımız ailedendir ve ailede kimse geride bırakılmaz. Arkadaşlarınızla buluşmaya giderken, ailenizle dışarıda yemek yerken veya yoldan geçerken bir kahve içmek istediğinizde ailenizin en sevimli üyesinin ya mekana girilmesi reddedilir ya da dışarı bağlanılması istenir. Bu üzücü durumun hepinizin aklında canlandığını hissediyoruz. Aynı zamanda konunun üzücü olduğunda da hemfikiriz bizce. Ailemizin bir parçası olan sevimli dostlarımız kapının önünde heyecanla bizim dönmemizi beklerken bir yandan da bizimle bir göz teması kurmak isterler ve o resim çekilmiş olur; içeride sıcak kahve içen biri ve dışarıda en yakın dostu onu bekliyor…

Yaklaşan soğuk kış günlerinde bizler içeride sıcak kahvelerimizi içerken sevimli dostlarımızın soğukta bırakılmasını istemiyoruz. PinGOin olarak, Ankara’da evcil hayvanlarınızla ziyaret edebileceğiniz, hayvan dostu mekanlardan bazılarını bu yazımızda sizler için derliyoruz. 

 

  1. Arabica Coffee

Arabica Coffee’yi özellikle Ankara’da bilmeyen yoktur. Rahat oturma alanları ve hiç eksilmeyen kahve kokusuyla keyfinize bakarken bir gözünüz dışarda olmayacak, çünkü patili dostunuz her zamanki gibi yanınızda olacak.

  1. Amelie’s Garden Succulent & Coffee

Bir sonraki mekanımız mekanı süsleyen succulentleri ve şirin ambiansıyla içinizi açacak bir yer. Perşembe ve cuma günleri eğlenceli canlı müziğine denk gelebilir, sıcak kahvenin keyfini çıkarabilirsiniz. Şili Meydanı’nda bulunan Amelies’ Garden, evcil dostlarımıza kapısı her zaman açık. Ayrıca sokak hayvanları ile dostluk kurmayı da ihmal etmemişler.

  1. Hound Coffee & Eatery

Burası evcil dostunuzla gelip, onunla birlikte sosyalleşeceğiniz sıcak bir mekan. Kahve ve tatlınıza eşlik edecek patili arkadaşlıklar kurmak için birebir. Aynı zamanda sakin ve aydınlık köşelerinde işlerinizi yapabilir, ders çalışabilirsiniz. 

  

  1. DeLuna Cafe 

Daha önce bebek bakım alanından behsettiğimiz bu şirin kafenin patili dostlarımıza da kapılarının açık olduğunu söylemeden geçmeyelim. Mekanın bulunduğu şirin parkta eğlenceli bir yürüyüşün ardından burayı ziyaret edebilirsiniz. 

  1. Aylak Madam

Ankaranın en kalabalık sokaklarından birisinde olmasına rağmen, şehrin karmaşasından kaçabileceğiniz hayvan dostu bir mekan daha. Burası, girişte küçük bir mekan gibi görünen ancak arka ve ön bahçesinde pati dostlarınızla vakit geçirebileceğiniz geniş açık alanları bulunan keyifli bir mekan. 

  1. Coffee Craft Town

Mutlukent mahallesindeki şirin kafelerden birisi de burası. Eğlenceli dekorasyonu ve hayvansever çalışanlarıyla keyifli vakit geçirebileceğiniz bir yer. Burası evcil hayvanların uğrak noktası. Bu yüzden minik aile dostunuzun sosyalleşmesi için bu mekanı tercih edebilirsiniz. 

  

Evcil hayvanınızla ziyaret edebileceğiniz diğer mekanları keşfetmek için PinGOin.net web sitesini ziyaret edebilir, hayvan dostu olduğunu bildiğiniz yeni mekanları pinleyerek destek olabilirsiniz. ​

 

2021-10-04