Gönüllümüz Ol

Gönüllümüz Ol

Görsel Betimleme :  İnce uzun dikdörtgen biçimindeki resimin köşelerinde sarı ve lacivert dalgalı desenler bulunuyor. Üst tarafta PinGOin logosunun altında şunlar yazıyor:   Sosyal Mekanlara Erişmek Herkesin Hakkıdır!  www.pingoin.net web sitesi üzerinden engelli ve erişim kısıtlılığı yaşayan bireyler için uygun mekanları listeliyoruz.   Sen de Gönüllü Ol, Bağımsız Erişimi Destekle!  Sol çaprazda gönüllülüğü simgeleyen üç el ve çevresinde sırasıyla bebek, ortopedik engelli, görme engelli, işitme engelli, evcil hayvan, çocuk simgeleri bulunuyor. Hemen yanında PinGOin iletişim ve sosyal medya kanalları bulunuyor:   Web : www.pingoin.net  Mail: info@pingoin.net  Instagram: @pin.goin  Twitter: @pingoin_  Facebook: @Pingoin.net

Görsel Betimleme :  İnce uzun dikdörtgen biçimindeki resimin köşelerinde sarı ve lacivert dalgalı desenler bulunuyor. Üst tarafta PinGOin logosunun altında şunlar yazıyor: 

Sosyal Mekanlara Erişmek Herkesin Hakkıdır!

www.pingoin.net web sitesi üzerinden engelli ve erişim kısıtlılığı yaşayan bireyler için uygun mekanları listeliyoruz. 

Sen de Gönüllü Ol, Bağımsız Erişimi Destekle!

Sol çaprazda gönüllülüğü simgeleyen üç el ve çevresinde sırasıyla bebek, ortopedik engelli, görme engelli, işitme engelli, evcil hayvan, çocuk simgeleri bulunuyor. Hemen yanında PinGOin iletişim ve sosyal medya kanalları bulunuyor: 

Web : www.pingoin.net

Mail: info@pingoin.net

Instagram: @pin.goin

Twitter: @pingoin_

Facebook: @Pingoin.net

 

2020-11-20