Pingoin Ekibi

Melike Yüksel

Melike Yüksel, İç Mimar

Melike Yüksel, Bilkent Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü'nden 2018 yılında mezun olmuştur. Şu an aktif olarak Hacettepe Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü'nde yüksek lisans yapmaktadır. PinGOin'de erişilebilirlik ve iş geliştirme bölümünde çalışmaktadır.

Mustafa Yazar

Mustafa Yazar, İşletme Mezunu

Mustafa Yazar, Bilkent Üniversitesi İşletme Bölümü'nden 2019 yılında mezun olmuştur. PinGOin'de  pazarlama ve satış bölümlerinde aktif olarak çalışmaktadır. 

Büşra Altıntepe

Büşra Altıntepe, İç Mimar

Büşra Altıntepe, Bilkent Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü'nden 2018 yılında mezun olmuştur. Şu an aktif olarak Bilkent Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü'nde yüksek lisans yapmaktadır. PinGOin'de erişilebilirlik ve iş geliştirme bölümünde çalışmaktadır. 

 

Zeynep Gül Akın

Zeynep Gül Akın, Psikolog

Zeynep Gül Akın, Bilkent Üniversitesi Psikologi Bölümü'nden 2017 yılında mezun olmuştur. PinGOin'de ürün geliştirme ve danışmanlık bölümünde çalışmaktadır. 

Pingoin Danışıyor

PinGOin çalışmalarının bütün aşamalarını engelli bireylerin ve alanında uzman diğer kişilerin fikirleri ve geribildirimleri doğrultusunda şekillendirmeyi temel ilke edinmiştir.
Beyza Ünal

Beyza Ünal, Uzman Psikolog

Beyza Ünal, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden 2010 yılında mezun olmuştur. Aynı sene, ODTÜ Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programına başlamış ve yüksek lisans eğitimi boyunca yetişkin psikopatolojilerinin değerlendirilmesi ve tedavisine yönelik teorik ve uygulamalı dersler almıştır. Bu süreçte, Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi Psikiyatri Kliniği ve Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı’nda stajlarını tamamlamıştır. Ünal, 2012 yılından itibaren ODTÜ’ye bağlı AYNA Klinik Psikoloji Destek Ünitesi’nde bilişsel davranışçı terapi yaklaşımı süpervizyonu altında danışan takibine başlamıştır.

Burçak Altay

Burçak Altay, Yrd. Doç. Dr. İç Mimar

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesinden 1994 yılında mezun olan Burçak Altay, Yüksek Lisans ve Doktora derecelerini Bilkent Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü'nde tamamlamıştır. Hala Bilkent Üniversitesi'nde tam zamanlı öğretim üyeliğini sürdüren Altay, evrensel tasarım ve mekansal erişilebilirlik üzerindeki bilgi ve deneyimlerini PinGOin ekibiyle paylaşmıştır. 

Gören Kalpler Eğitim Derneği

Gören Kalpler Eğitim Derneği,

2008 yılında kurulan Gören Kalpler  Derneği ve Gören Kalpler Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, engelli bireylerin toplumsal yaşama katılmalarını arttırmak üzere çalışmalarını sürdürmektedir. Görme engelli bireyler ve az görenlerin aktif iş ve okul hayatı ile birlikte toplumsal yaşama daha aktif katılmaları için çalışmalar yürüten oluşum, bilgi ve tecrübelerini PinGOin'le paylaşmaktadır.